Gingers Butik, Türkiye'nin ilk Evcil Hayvan Butiği Nişantaşında. Pet butiği olarak evcil hayvanlarınızın her türlü giyim ve aksesuar ihtiyacını karşılar. Köpek kıyafetleri denince akla ilk gelen isim Gingers Butik köpek elbisesi ve köpek kıyafeti olarak geniş bir ürün kataloğu sunar. Köpek elbiseleri Ginger's Pet Butik'de birbinden güzel çeşitleriyle kedi ve kopekleriniz için sergileniyor. Nişantaşındaki evcil hayvan butiği iki senedir köpek elbise ve aksesuarlarını Nişantaşındaki köpek butiğinde satışa sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi olan pet butiğin pek cok müdavimi var. Ginger Butik kopek mamasi yada veteriner hizmeti vermez. Kopek kiyafetleri konusunda Pet Butik olarak hizmet vermektedir.
Köpek kıyafetleri ve Pet Butik denince akla ilk gelen isim Gingers Butik köpek elbisesi ve köpek kıyafeti olarak geniş bir ürün kataloğu sunar.
Köpekler Hakkında Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi Nasıl Vereceksiniz?

Beğendiğiniz ürünü beden robotunda petinizin gövde uzunluğuna göre seçip, renk ve adeti belirttikten sonra "sepete ekle" ardında da "siparişi onayla" butonuna tıklayınız. Açılan form penceresindeki kişisel bilgilerinizi doldurup "gönder" e basınız.
Siparişinizin satış departmanımıza ulaştığına dair gelecek olan mailin ardından, sipariş vermiş olduğunuz ürünün stoklarımızda mevcut olup olmadığını belirten ikinci mail tarafınıza yollanacaktır. Stoklarımızda olmaması halinde kredi kartınızdan hiç bir ücret çekilmeyecektir, havale yaptığınız takdirde ise aynı gün hesabınıza iade edilecektir.
Ödeme işleminin gerçekleşmesinden itibaren 3 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşacaktır.
LÜTFEN HAVALE YAPARKEN SİZE VERİLMİŞ OLAN SİPARİŞ TAKİP NUMARASINI "AÇIKLAMA" BÖLÜMÜNDE BELİRTİNİZ.


Bebek Mağazasından Aldığım Bir Ürünü Petime Giydiremez miyim?

Tabii ki de giydirebilirsiniz! Fakat doğabilecek çiş lekelerinden, yana yatmış gömlek yakasından, veya fermuarının dişine kaçmış tüy yumağından biz sorumlu değiliz.


Olsun Ben Aldığım Ürünü ve Petimin Ölçülerini Terziye Veririm, Terzi Petime Göre Tadilatını Yapamaz mı?

Tabii ki de yapar! Ancak terzi size "Bu ölçüler nedir?" diye sorduğunda, kedimin veya köpeğimin ölçüleri dediğinizde tuhaf bakışı yakalayabilirsiniz. Veya almış olduğunuz ürüne gereğinden fazla para ödemiş olursunuz. Ve son olarak zaten Ginger's Butik'te ki ürünlerin sempatikliğinde hiçbir bebek mağazasında ürün bulamazsınız :)


Peki Ben Sizin Mağazanıza Çok Uzağım, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Evet, Nişantaşı mağazamız size uzak olabilir, Nişantaşı'nda park sorunu yaşıyor olabilirsiniz ama biz siz neredeyseniz oraya geliyoruz. Web sayfamızda, iletişim bölümünden istediğiniz ürünle ilgili sorularınızı bize yazabilir veya telefonla iletebilir, petinizin ölçülerine uygun olan ürünü ise sipariş edebilirsiniz. Ayrıca size yakın olan pet shoplar veya veteriner kliniklerinden birinde Ginger's Butik Corner'larımızı görebilir, ürünlere dokunabilir ve hatta petinizin üzerinde deneyip satın alabilirsiniz.
Ayrıca yolunuz Nişantaşı'na düştüğü zaman kırk yıllık hatırı olan bir kahvemizi içmeye de her zaman bekleriz.


KÜÇÜK BİR HATIRLATMA:

ÜRÜNLERİMİZ %100 COTTON OLUP, TAMAMEN PETİNİZİN SAĞLIĞINA UYGUN KUMAŞLARDAN ÜRETİLMİŞTİR VE AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE 30 DERECEDE KENDİ KIYAFETLERİNİZ GİBİ YIKAYABİLİRSİNİZ